Doğru Seçim Başlangıç Noktasıdır

1970 doğumludur. Ekonomi eğitimi ile beraber çalışma hayatına başlamıştır. 1990-2008 arasında İstanbul Menkul Kıymetler Borsasında broker, yatırım danışmanlığı, portföy yöneticiliği yapmıştır. 2009 yılından itibaren medya – iletişim sektöründe çalışmaya devam ederek menajerlik yapmaktadır.

En kısa sürede doğru eşleşmelerle hem oyunculara hem firmalarımıza güvenli, kaliteli hizmet vermekteyiz.

Amacımız ; Yapım firmaları, reklam ajansları ve televizyon kanalları başta olmak üzere profesyonel yüzlerle projeler geliştiren tüm kurum, kuruluş ve markalara kapsamlı iletişim hizmetleri sunmaktır. Sunulan tüm hizmetler başından sonuna kadar itina ile planlanarak özenli hizmet verilir.

Yetenekleri keşfederek, kendilerini geliştirmeleri için gerekli eğitim ve motivasyon programı hazırlayan, kişiye özel kariyer planlamaları yapan,  kadrosundaki tüm oyunculara medya ilişkileri yönetimi, stratejik iletişim danışmanlığı ve itibar yönetimi hizmeti verir. Yeteneklere, çalışılan süre boyunca katkı vermek ve geliştirmek yerine tüm meslek hayatları boyunca gerekli olacak, hatta özel hayatlarında da katkı sağlayacak hizmetler vermekteyiz.

Oyuncu Başvuru

Oyunculuğuna güveniyor ve dizi, sinema reklam filmleri gibi alanlarda oyunculuk hayalini gerçekleştirmek istiyorsan tek yapman gereken başvuru formunu doldurmak.

Menü